Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Nowa Ruda, Kolejowa 24 Nowa RudaUlica: Kolejowa 24
Kod pocztowy: 57-400
Miejscowość: Nowa Ruda
Gmina: Nowa Ruda M.
Województwo: Dolnośląskie

Chcesz wiedzieć więcej na temat usług oferowanych przez PKP mieszczący się w mieście Nowa Ruda w powiecie Nowa Ruda M.? Wejdź na stronę pkp.info.pl i znajdź wszystkie potrzebne informacje.

Usługi na dworcu PKP Nowa Ruda

Na dworcu PKP znajdziesz szeroki wachlarz usług, które ułatwiają podróżowanie i zwiększają komfort podróży. W ofercie PKP są bilety kolejowe, w tym bilety elektroniczne, które można zakupić przez internet lub w kasie biletowej. Na dworcach znajdują się również automaty do biletów, które umożliwiają zakup biletu bez konieczności stania w kolejce.

Dla podróżnych, którzy chcą odpocząć przed podróżą, na dworcu są kawiarnie i restauracje, w których można zjeść posiłek lub skorzystać z usług baru. Są również sklepy z pamiątkami i kioski z gazetami, w których można zakupić prezent lub przeczytać aktualne wiadomości.

Informacje o dworcu PKP Nowa Ruda

Na dworcu PKP Nowa Ruda znajduje się wiele rozwiązań dla osób z niepełnosprawnością. Możliwa jest również pomoc ze strony obsługi stacji. Prośbę o pomoc można zapowiedzieć przed planowaną datą odjazdu lub poprzez skierowanie się do punktu informacyjnego.

Parking na dworcu Nowa Ruda i dojazd

Dworzec kolejowy jest zintegrowany z miejski transportem publicznym. Taka lokalizacja dworca pozwala bez problemu dojechać podróżnemu z każdej części miasta za pomocy autobusu. Dla tych, kto przyjechał swoim samochodem — obok dworca PKP Nowa Ruda znajduje się duży płatny parking.


Liczba wyświetleń: 537

Ostatnio przeglądane: 2024-07-16 06:46:41

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy