Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Złotów, Kolejowa 9 ZłotówUlica: Kolejowa 9
Kod pocztowy: 77-400
Miejscowość: Złotów
Gmina: Złotów M.
Województwo: Wielkopolskie

Informacje na temat dworca PKP Złotów. Sprawdź aktualny rozkład jazdy pociągów PKP Złotów online i kup bilet.

Usługi PKP

Na dworcu w miejscowości Złotów można poprosić o pomoc dla osób niepełnosprawnych oraz o ograniczonej sprawności ruchowej. Dostępna jest również usługa tłumacza języka migowego. Dla osób z dużym bagażem jest możliwość zamówienia taksówki. Każda niezbędna informacja dostępna znajduje się na stronie pkp.info.pl

Informacje biletowe na dworcu Złotów

Na terenie dworca PKP Złotów znajduje się kilka kas biletowych oraz punkt informacji dla pasażerów. W kasach sprzedawane są bilety na wszystkie kursy krajowe odjeżdżające z dworca Złotów. Kupując bilety można zapłacić zarówno gotówką, jak i kartą płatniczą lub kredytową. Jeżeli kasy są aktualnie zamknięte, warto rozważyć zakup biletu online.

Parking na dworcu PKP Złotów

Na dworcu PKP znajduje się parking dla podróżnych. Na jego terenie są przeznaczone miejsca do parkowania autobusów, których przewoźnicy uzgodnili swój rozkład jazdy i zawarli umowę na rozmieszczenie autobusów na terenie dworca. Natomiast parking dla samochodów prywatnych jest płatny i monitorowany. Bez względu na preferowaną metodę transportu, dojazd do dworca Złotów nie stanowi problemu.


Liczba wyświetleń: 541

Ostatnio przeglądane: 2024-06-16 09:43:50

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy