Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Koźmin Wielkopolski, Dworcowa 1 Koźmin WielkopolskiUlica: Dworcowa 1
Kod pocztowy: 63-720
Miejscowość: Koźmin Wielkopolski
Gmina: Koźmin Wielkopolski M.
Województwo: Wielkopolskie

Informacje o dworcu PKP Koźmin Wielkopolski. Sprawdź aktualny rozkład jazdy pociągów PKP odjeżdżających z dworca Koźmin Wielkopolski.

Dworzec PKP Koźmin Wielkopolski – usługi

Usługi na dworcach PKP są skierowane do podróżnych, którzy często korzystają z kolei jako środka transportu. Dworzec PKP Koźmin Wielkopolski oferuje szeroki zakres usług, w tym: sprzedaż biletów PKP, informację pasażerską, usługi bagażowe, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, kawiarnie i sklepy. Dworzec PKP Koźmin Wielkopolski jest wyposażony w zaawansowane systemy informacyjne, w tym tablice rozkładów jazdy i ekrany dotykowe, aby ułatwić podróżnym orientację i planowanie trasy. Usługi na dworcach PKP są dostępne przez całą dobę, dzięki czemu podróżni mogą korzystać z nich o dowolnej porze.

Dworzec Koźmin Wielkopolski - przydatne informacje dla osób z ograniczoną sprawnością fizyczną

Na dworcu głównym PKP Koźmin Wielkopolski jakość obsługi pasażerów niepełnosprawnych lub o ograniczonej zdolności poruszania się co roku jest wyższa. Aktualnie, taka osoba może poruszać się na całym terytorium dworca. W przypadku jakichkolwiek problemów można poprosić o pomocy u pracownika ochrony lub punktu informacyjnego.

Informacje o parkingu i dojeździe

Dworzec PKP Koźmin Wielkopolski znajduje się niedaleko od centrum miasta, co znacznie ułatwia dojazd podróżnym. W niewielkiej odległości od dworca znajduje się przystanki komunikacji miejskiej, postoje taksówek oraz parking dla autobusów i samochodów.


Liczba wyświetleń: 584

Ostatnio przeglądane: 2024-07-17 22:03:59

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy