Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Biskupice Wielkopolskie, Nowa BiskupiceUlica: Nowa
Kod pocztowy: 62-007
Miejscowość: Biskupice
Gmina: Pobiedziska
Województwo: Wielkopolskie

Chcesz dowiedzieć się więcej o aktualnych rozkładach jazdy, cenach biletów PKP i dostępności dworca Biskupice? Sprawdź najważniejsze informacje.

Dworzec Biskupice wszystkie dostępne usługi

Osoby przebywające na terenie dworca Biskupice mogą skorzystać z różnego rodzaju usług. Istnieje możliwość zakupu prasy, odwiedzenia lokalu gastronomicznego lub zakupu biletu. Dla podróżnych przygotowano także miejsce do przechowywania bagaży i punkt informacyjny, dzięki któremu mogą uzyskać cenne dane na temat miejscowości, w której się znajdują.

Informacje o biletach

Na dworcu PKP Biskupice znajduje się kilka czynnych kas. Część sprzedaje bilety na pociągi lokalnych przewoźników, a pozostałe na Intercity. W przypadkach, gdy kasa została zamknięta lub pracownik udał się na krótką przerwę, można skorzystać się z biletomatu. Trzeba jednak pamiętać, że obsługuje on tylko karty.

Informacje o parkingu

Na dworcu PKP Biskupice znajduje się parking dla osób, które przyjechały własnym autem. Możliwe jest również skorzystanie z taksówki na dworcu lub autobusu, którego przystanek znajduje się nieopodal. Dojazd do dworca Biskupice jest więc maksymalnie ułatwiony.


Liczba wyświetleń: 432

Ostatnio przeglądane: 2024-04-18 04:08:21

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy