Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Pierzyska, Pierzyska 2 PierzyskaUlica: Pierzyska 2
Kod pocztowy: 62-260
Miejscowość: Pierzyska
Gmina: Łubowo
Województwo: Wielkopolskie

Chcesz uzyskać informacje dotyczące dworca PKP Pierzyska w powiecie Łubowo w województwie Wielkopolskie? Potrzebne dane sprawdzisz na stronie pkp.info.pl.

Usługi dworaca PKP Pierzyska

Na terenie dworca PKP Pierzyska znajdują się skrytki dla podróżnych, gdzie można zostawić rzeczy i spokojnie opuścić dworzec. Należy pamiętać, że bagaż można zostawić na maksymalnie 72 godziny, po czym obsługa skrytek może go zarekwirować. Na dworcu znajduje się także punkt informacyjny, gdzie można zapytać o pomoc oraz znaleźć dane na temat o topografii miasta, komunikacji miejskiej oraz atrakcjach turystycznych.

Dworzec PKP Pierzyska informacje dla osób z niepełnosprawnością

Po modernizacji dworca poprawiono warunki obsługi podróżnych, poziom ich bezpieczeństwa, a także zwiększono dostępność budynku dworca dla osób z niepełnosprawnością. Przygotowano również ubikację i prysznic dla osób niepełnosprawnych.

Dojazd do dworca PKP Pierzyska

Dojazd do dworca PKP jest bardzo prosty i wygodny. Możliwe jest skorzystanie z różnych środków transportu, takich jak samochód, rower lub autobus. Jeśli jedzie się samochodem, można skorzystać z parkingu przed dworcem lub w pobliżu. Dla rowerzystów przygotowano specjalne stojaki na rowery. Wszystkie te opcje pozwalają na szybki i wygodny dojazd do dworca PKP nie tylko dla podróżnych, ale też mieszkańców miejscowości.


Liczba wyświetleń: 409

Ostatnio przeglądane: 2024-07-17 02:45:27

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy