Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Lednogóra, 15 Lednogóra


15
Kod pocztowy: 62-261
Miejscowość: Lednogóra
Gmina: Łubowo
Województwo: Wielkopolskie

Chcesz dowiedzieć się więcej o aktualnych rozkładach jazdy, cenach biletów PKP i dostępności dworca Lednogóra? Sprawdź najważniejsze informacje.

Dworzec Lednogóra wszystkie dostępne usługi

Osoby przebywające na terenie dworca Lednogóra mogą skorzystać z różnego rodzaju usług. Istnieje możliwość zakupu prasy, odwiedzenia lokalu gastronomicznego lub zakupu biletu. Dla podróżnych przygotowano także miejsce do przechowywania bagaży i punkt informacyjny, dzięki któremu mogą uzyskać cenne dane na temat miejscowości, w której się znajdują.

Kasy biletowe PKP Lednogóra

Na terenie dworca PKP dostępnych jest kilka kas biletowych. Podróżni mogą dokonać w nich zakupu biletu z wyprzedzeniem przed odjazdem pociągu. Dostępne bilety dotyczą przejazdów pociągami Intercity lub innych, lokalnych przewoźników. W okienku można otrzymać również informacje na temat planowanej godziny odjazdu i peronu, z którego wyruszy pociąg.

Lokalizacja dworzec PKP Lednogóra

Dworzec PKP Lednogóra znajduje się w części miasta o rozbudowanej infrastrukturze transportowej. Z tego względu dojazd do dworca nie jest skomplikowany. Do dyspozycji turystów jest również dworzec autobusowy i MPK. Centrum miasta znajduje się w odległości zaledwie kilku minut pieszo.


Liczba wyświetleń: 501

Ostatnio przeglądane: 2024-06-16 08:02:10

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy