Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Jarocin, Dworcowa 2 JarocinUlica: Dworcowa 2
Kod pocztowy: 63-200
Miejscowość: Jarocin
Gmina: Jarocin M.
Województwo: Wielkopolskie

Znajdź informacje na temat usług PKP Jarocin. Aktualny rozkład jazdy, ceny biletów i godziny otwarcia dworca.

Dworzec Jarocin bilety kolejowe

Bilety na przejazd PKP Jarocin można kupić w kasach, które znajdują się od razu przy wyjściu na peron. Kasy znajdują się po dwóch różnych stronach w holu i są czynne w określonych godzinach. Biletomaty przy dworcu są czynne całodobowo, dzięki czemu podróżni mogą bez problemu zakupić bilet na swój następny przejazd.

Zakup biletów na dworcu Jarocin

W głównej sali można znaleźć kasy oraz biletomaty. W przypadku gdy nie ma możliwości kupić biletu w kasie, można to zrobić u konduktora lub przez stronę internetową. Aby dowiedzieć się, z jakiego peronu przyjeżdża pociąg, w głównym budynku dworcu umieszczono wiele plakatów, na których napisano gdzie i o której godzinie wyjeżdża pociąg. Obecnie rozkłady jazdy publikowane są także w formie elektronicznych tablic. Istnieje też możliwość sprawdzenia planowanej godziny odjazdu przez telefon na oficjalnej stronie dworca. Szczegółowe informacje dostępne na pkp.info.pl

Parking na dworcu Jarocin i dojazd

Dworzec kolejowy jest zintegrowany z miejski transportem publicznym. Taka lokalizacja dworca pozwala bez problemu dojechać podróżnemu z każdej części miasta za pomocy autobusu. Dla tych, kto przyjechał swoim samochodem — obok dworca PKP Jarocin znajduje się duży płatny parking.


Liczba wyświetleń: 1895

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 19:53:05

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy