Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Gdynia Główna Osobowa, Plac Konstytucji 1 GdyniaUlica: Plac Konstytucji 1
Kod pocztowy: 81-354
Miejscowość: Gdynia
Gmina: M. Gdynia
Województwo: Pomorskie

Chcesz sprawdzić rozkład jazdy PKP Gdynia znajdującej się w powiecie M. Gdynia będącej częścią województwa Pomorskie? Niezbędne informacje podane są na stronie pkp.info.pl.

Świadczone usługi PKP Gdynia

Na dworcu PKP Gdynia jest możliwość wynajęcia powierzchni lub zorganizowania na dworcu wydarzenia oraz akcji marketingowej. W razie zagubionego bagażu można zwrócić się do punktu informacyjnego oraz ochrony. Można również zapytać o pomoc dla osób niepełnosprawnych oraz o ograniczonej sprawności ruchowej.

Informacje biletowe na dworcu Gdynia

Na terenie dworca PKP Gdynia znajduje się kilka kas biletowych oraz punkt informacji dla pasażerów. W kasach sprzedawane są bilety na wszystkie kursy krajowe odjeżdżające z dworca Gdynia. Kupując bilety można zapłacić zarówno gotówką, jak i kartą płatniczą lub kredytową. Jeżeli kasy są aktualnie zamknięte, warto rozważyć zakup biletu online.

Toaleta dla matki z dzieckiem

Toalety na dworcu znajdują się w głównym budynku i są czynne całodobowo. Zostały wyposażone w bezdotykowe dozowniki do mydła i system ręczników wielopanelowych. Na dworcu Gdynia znajdują się również pokoje dla matki z dzieckiem oraz dla osób niepełnosprawnych.


Liczba wyświetleń: 720

Ostatnio przeglądane: 2024-07-17 04:29:00

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy