Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Garbatka Letnisko, Kolejowa 1 Garbatka-LetniskoUlica: Kolejowa 1
Kod pocztowy: 26-930
Miejscowość: Garbatka-Letnisko
Gmina: Garbatka-Letnisko
Województwo: Mazowieckie

Możliwość sprawdzenia oferowanych usług dworca PKP Garbatka-Letnisko w powiecie Garbatka-Letnisko dostępna jest na stronie pkp.info.pl. Wszelkie możliwe informacje zamieszczono na powyższej stronie.

Dostępne usługi dworzec Garbatka-Letnisko

W głównej sali dworca PKP Garbatka-Letnisko można znaleźć kasy oraz biletomaty. W przypadku gdy nie ma możliwości kupić bilet w kasie, można to zrobić u konduktora oraz przez stronę internetową. Żeby znaleźć, z jakiego peronu odjeżdża pociąg, w głównym budynku dworcu znajduje się wiele plakatów stanowiących rozkład jazdy. Jest również możliwość sprawdzenia godzin odjazdów przez telefon na oficjalnej stronie dworca.

Informacje dla pasażerów z niepełnosprawnościami

Kierownictwo dworca PKP Garbatka-Letnisko oferuje osobom niepełnosprawnym możliwość skorzystania pomocy specjalnego asystenta. Dotyczy to różnych poziomów dysfunkcji. Do pomocy wchodzi przemieszczanie się po dworcu, pokonywanie peronów, kładek, podziemnych przejść i innych ciągów komunikacyjnych.

Dojazd do dworca PKP Garbatka-Letnisko

Dojazd do dworca PKP jest bardzo prosty i wygodny. Możliwe jest skorzystanie z różnych środków transportu, takich jak samochód, rower lub autobus. Jeśli jedzie się samochodem, można skorzystać z parkingu przed dworcem lub w pobliżu. Dla rowerzystów przygotowano specjalne stojaki na rowery. Wszystkie te opcje pozwalają na szybki i wygodny dojazd do dworca PKP nie tylko dla podróżnych, ale też mieszkańców miejscowości.


Liczba wyświetleń: 578

Ostatnio przeglądane: 2024-05-18 14:14:36

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy