Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Mława, Dworcowa 5 MławaUlica: Dworcowa 5
Kod pocztowy: 06-500
Miejscowość: Mława
Gmina: Mława
Województwo: Mazowieckie

Informacje o dworcu PKP Mława. Sprawdź aktualny rozkład jazdy pociągów PKP odjeżdżających z dworca Mława.

Dworzec PKP Mława – usługi

Usługi na dworcach PKP są skierowane do podróżnych, którzy często korzystają z kolei jako środka transportu. Dworzec PKP Mława oferuje szeroki zakres usług, w tym: sprzedaż biletów PKP, informację pasażerską, usługi bagażowe, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, kawiarnie i sklepy. Dworzec PKP Mława jest wyposażony w zaawansowane systemy informacyjne, w tym tablice rozkładów jazdy i ekrany dotykowe, aby ułatwić podróżnym orientację i planowanie trasy. Usługi na dworcach PKP są dostępne przez całą dobę, dzięki czemu podróżni mogą korzystać z nich o dowolnej porze.

Pomoc dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej

Dworzec PKP Mława spełnia funkcje przystępności dla osób niepełnosprawnych i osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Na dworcu nie znajdują się żadne bariery budowlane. W każdym miejscu, które tego wymaga zbudowano chodniki i podjazdy. Zamontowano również specjalne windy ułatwiające poruszanie się po terenie dworca.

Dojazd do dworca Mława

Jak dojechać do dworca PKP Mława? Wszystko zależy od okoliczności, w jakich znajdują się podróżni. Jeżeli mieszkają w tej samej miejscowości, mogą skorzystać z usług komunikacji miejskiej, taxi lub dotrzeć na dworzec swoim własnym pojazdem. Dla wygody podróżnych przygotowano przestronny parking. Jeżeli dworzec Mława jest tylko stacją przesiadkową, dojazd do niego nie będzie problemem – wybrany przewoźnik dowiezie pasażerów bezpośrednio na teren dworca Mława lub jego najbliższe okolice.


Liczba wyświetleń: 1197

Ostatnio przeglądane: 2024-07-17 23:57:43

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy