Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Dębe Wielkie, Warszawska 8 AleksandrówkaUlica: Warszawska 8
Kod pocztowy: 05-311
Miejscowość: Aleksandrówka
Gmina: Dębe Wielkie
Województwo: Mazowieckie

Rozkład jazdy dworca PKP Aleksandrówka w powiecie Dębe Wielkie w województwie [województwo]. Kup bilet na przejazd online.

Dostępne usługi na terenie dworca Aleksandrówka

We wnętrzu dworca PKP w mieście Aleksandrówka znajdują się kasy i biletomaty, gdzie można kupić bilet na miejscu. Dla tych, którzy czekają na pociąg, ciekawą atrakcją mogą być również sklepy, punkty gastronomiczne oraz punkty bookcrossing — czyli możliwość zabrania bezpłatnej książki w podróż. W przypadku wystąpienia, jakichkolwiek problemów związanych z podróżą, można zapytać o pomoc u ochrony lub punktu informacyjnego.

Kasy biletowe PKP Aleksandrówka

Na terenie dworca PKP dostępnych jest kilka kas biletowych. Podróżni mogą dokonać w nich zakupu biletu z wyprzedzeniem przed odjazdem pociągu. Dostępne bilety dotyczą przejazdów pociągami Intercity lub innych, lokalnych przewoźników. W okienku można otrzymać również informacje na temat planowanej godziny odjazdu i peronu, z którego wyruszy pociąg.

Gdzie znajduje się dworzec PKP Aleksandrówka?

Dworzec PKP położony jest niedaleko od centrum miasta. Okolica obfituje liczne atrakcje kulturalne, kawiarnie oraz restauracje. Do centrum miasta można dojść w zaledwie kilka minut. Wygodny dojazd do dworca zapewniają taksówki.


Liczba wyświetleń: 468

Ostatnio przeglądane: 2024-05-18 12:24:54

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy