Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Warszawa Ochota, Aleje Jerozolimskie 58 WarszawaUlica: Aleje Jerozolimskie 58
Kod pocztowy: 00-803
Miejscowość: Warszawa
Gmina: Wola
Województwo: Mazowieckie

Chcesz zobaczyć jakie usługi oferuje dworzec PKP Warszawa w powiecie Wola? Sprawdź informacje o dworcu Warszawa.

Dworzec Warszawa wszystkie dostępne usługi

Kasy i lokale usługowo-handlowe znajdują się na poziomie powierzchni, czyli na poziomie zerowym. Obsługa pasażerów odbywa się jednak na kilku poziomach. Pod ziemią znajduje się też parking z miejscami dla samochodów oraz dla rowerów. Również do dyspozycji podróżujących na dworcu PKP Warszawa znajdują się sklepy i lokale gastronomiczne

Informacje biletowe na dworcu Warszawa

Na terenie dworca PKP Warszawa znajduje się kilka kas biletowych oraz punkt informacji dla pasażerów. W kasach sprzedawane są bilety na wszystkie kursy krajowe odjeżdżające z dworca Warszawa. Kupując bilety można zapłacić zarówno gotówką, jak i kartą płatniczą lub kredytową. Jeżeli kasy są aktualnie zamknięte, warto rozważyć zakup biletu online.

Parking i dojazd do dworca Warszawa

Na dworcu PKP Warszawa znajduje się monitorowany całodobowo parking. Dodatkowo w pobliżu możliwe jest skorzystanie z przystanków autobusowych lub zamówienie taxi pod sam dworzec. Z tego względu zarówno mieszkańcy miejscowości, jak i podróżni mogą z łatwością dostać się na teren dworca i kontynuować podróż pociągiem.


Liczba wyświetleń: 410

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:46:52

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy