Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Wołczyn, Przemysłowa 7 WołczynUlica: Przemysłowa 7
Kod pocztowy: 46-250
Miejscowość: Wołczyn
Gmina: Wołczyn M.
Województwo: Opolskie

Dowiedz się więcej na temat dworca PKP mieszczącego się w miejscowości Wołczyn w powiecie Wołczyn M.. Wszystkie potrzebne informacje znajdują się na stronie pkp.info.pl.

Dostępne usługi PKP na terenie miasta Wołczyn

Do dyspozycji turystów na dworcu znajdują się drogeria, kawiarnia, punkt prasowy, bankomaty oraz paczkomaty. Nad dworcem znajduje się przechowalnia, więc można zostawić ciężkie walizki w skrytkach i przejść się po okolicach dworca PKP Wołczyn.

Sprawdź rozkład jazdy PKP Wołczyn

Dobrze zaplanowana podróż z pewnością zwiększa komfort korzystania z usług Polskich Kolei Państwowych. Aby ograniczyć szansę spóźnienia się na pociąg, warto sprawdzić aktualny rozkład jazdy PKP. W tym celu wystarczy uruchomić przeglądarkę internetową i wyszukać dane dotyczące dworca Wołczyn. Informacje o przyjazdach i odjazdach znajdują się także na terenie dworca.

Informacje o parkingu

Na dworcu PKP Wołczyn znajduje się parking dla osób, które przyjechały własnym autem. Możliwe jest również skorzystanie z taksówki na dworcu lub autobusu, którego przystanek znajduje się nieopodal. Dojazd do dworca Wołczyn jest więc maksymalnie ułatwiony.


Liczba wyświetleń: 385

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 20:53:51

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy