Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Michalin, Piłsudskiego JózefówUlica: Piłsudskiego
Kod pocztowy: 05-410
Miejscowość: Józefów
Gmina: Józefów
Województwo: Mazowieckie

Chcesz uzyskać informacje dotyczące dworca PKP Józefów w powiecie Józefów w województwie Mazowieckie? Potrzebne dane sprawdzisz na stronie pkp.info.pl.

Usługi dworaca PKP Józefów

Na terenie dworca PKP Józefów znajdują się skrytki dla podróżnych, gdzie można zostawić rzeczy i spokojnie opuścić dworzec. Należy pamiętać, że bagaż można zostawić na maksymalnie 72 godziny, po czym obsługa skrytek może go zarekwirować. Na dworcu znajduje się także punkt informacyjny, gdzie można zapytać o pomoc oraz znaleźć dane na temat o topografii miasta, komunikacji miejskiej oraz atrakcjach turystycznych.

Dworzec PKP Józefów informacje

Dla osób niepełnosprawnych przygotowano wiele usług pomocniczych na dworcu PKP Józefów. Kupując bilet, obniżone okna w kasach ułatwiają komunikację między podróżnym a sprzedającym. Istnieje także możliwość uzyskania pomocy tłumacza migowego, który ułatwia kontakt pomiędzy pracownikiem kasy oraz słabosłyszącym klientem.

Toalety na dworcu Józefów

Podróżni przebywający na terenie dworca Józefów mogą skorzystać z toalet zlokalizowanych w bocznym korytarzu głównego budynku. Dostęp do toalet znacząco zwiększa komfort podróżowania i oczekiwania na kolejny pociąg w czasie przesiadki. Przygotowano również specjalne toalety dla matek z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych.


Liczba wyświetleń: 444

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 18:59:09

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy