Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Oborniki Śląskie, Dworcowa 4 Oborniki ŚląskieUlica: Dworcowa 4
Kod pocztowy: 55-120
Miejscowość: Oborniki Śląskie
Gmina: Oborniki Śląskie M.
Województwo: Dolnośląskie

Chcesz sprawdzić rozkład jazdy PKP Oborniki Śląskie znajdującej się w powiecie Oborniki Śląskie M. będącej częścią województwa Dolnośląskie? Niezbędne informacje podane są na stronie pkp.info.pl.

Świadczone usługi PKP Oborniki Śląskie

Na dworcu PKP Oborniki Śląskie jest możliwość wynajęcia powierzchni lub zorganizowania na dworcu wydarzenia oraz akcji marketingowej. W razie zagubionego bagażu można zwrócić się do punktu informacyjnego oraz ochrony. Można również zapytać o pomoc dla osób niepełnosprawnych oraz o ograniczonej sprawności ruchowej.

Informacje o dworcu PKP Oborniki Śląskie

Na dworcu PKP Oborniki Śląskie znajduje się wiele rozwiązań dla osób z niepełnosprawnością. Możliwa jest również pomoc ze strony obsługi stacji. Prośbę o pomoc można zapowiedzieć przed planowaną datą odjazdu lub poprzez skierowanie się do punktu informacyjnego.

Toaleta na dworcu PKP Oborniki Śląskie

Toalety na dworcu są czynne całą dobę. Znajdują się one na poziomie 0. Istnieje również możliwość skorzystania z płatnego prysznica. Toalety zostały dostosowane do potrzeb podróżujących, bez względu na stopień niepełnosprawności.


Liczba wyświetleń: 492

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 23:23:38

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy