Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Jawor, Dworcowa 1 JaworUlica: Dworcowa 1
Kod pocztowy: 59-400
Miejscowość: Jawor
Gmina: Jawor M.
Województwo: Dolnośląskie

Chcesz sprawdzić rozkład jazdy PKP Jawor znajdującej się w powiecie Jawor M. będącej częścią województwa Dolnośląskie? Niezbędne informacje podane są na stronie pkp.info.pl.

Świadczone usługi PKP Jawor

Na dworcu PKP Jawor jest możliwość wynajęcia powierzchni lub zorganizowania na dworcu wydarzenia oraz akcji marketingowej. W razie zagubionego bagażu można zwrócić się do punktu informacyjnego oraz ochrony. Można również zapytać o pomoc dla osób niepełnosprawnych oraz o ograniczonej sprawności ruchowej.

Kasy biletowe PKP Jawor

Na terenie dworca PKP dostępnych jest kilka kas biletowych. Podróżni mogą dokonać w nich zakupu biletu z wyprzedzeniem przed odjazdem pociągu. Dostępne bilety dotyczą przejazdów pociągami Intercity lub innych, lokalnych przewoźników. W okienku można otrzymać również informacje na temat planowanej godziny odjazdu i peronu, z którego wyruszy pociąg.

Jak dojechać do dworca Jawor?

Do dworca PKP Jawor można dojechać na kilka sposobów. Jednym z najpopularniejszych jest komunikacja miejska, taka jak autobus lub tramwaj, która łączy dworzec z innymi częściami miasta. Innym sposobem jest dojazd samochodem, z którego można skorzystać z parkingu przy dworcu. Wreszcie, istnieje również możliwość dojazdu rowerem lub przejścia na teren dworca pieszo.


Liczba wyświetleń: 521

Ostatnio przeglądane: 2024-06-13 22:20:24

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy