Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Chojnów, Plac Dworcowy 9 ChojnówUlica: Plac Dworcowy 9
Kod pocztowy: 59-225
Miejscowość: Chojnów
Gmina: Chojnów M.
Województwo: Dolnośląskie

Sprawdź aktualne informacje na temat dworca PKP Chojnów. Dowiedz się jak kupić bilet na dworcu Chojnów.

Udogodnienia dla podróżnych na dworcu Chojnów

Usługi na dworcu PKP Chojnów to szeroki wachlarz możliwości dla podróżnych. Od sprzedaży biletów i udostępnienia informacji o rozkładzie jazdy, po usługi gastronomiczne i sklepy z pamiątkami. Dworzec PKP Chojnów oferuje również usługi bagażowe oraz możliwość wynajęcia sal konferencyjnych. Dodatkowo, na dworcu dostępne są usługi bankowe oraz punkty sprzedaży biletów na transport miejski. Dworzec PKP jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, oferuje dostępność dla wózków inwalidzkich oraz windy. Wszystkie usługi funkcjonują przez całą dobę, zapewniając wygodę i komfort podróży dla wszystkich pasażerów.

Dworzec PKP Chojnów dla osób z niepełnosprawnością

Przez ostanie parę lat, władza dworców poprawiała ich dostępność dla osób niepełnosprawnych. Stosowane takie rozwiązania jak usunięcie barier. W ten moment osoba niepełnosprawna może sama bez pomocy poruszać się po całym dworcu bez jakichkolwiek problemów.

Toalety na dworcu PKP Chojnów

Dla wszystkich chętnych na dworcu znajdują się ubikacje, a także jest możliwość za dodatkowe pieniądze wziąć prysznic. Dla matek z małym dzieckiem są specjalne pokoje, gdzie umieszczono przewijak. Są również oddzielne toalety dla osób niepełnosprawnych.


Liczba wyświetleń: 530

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 22:03:13

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy