Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Budachów, Budachów 32 BudachówUlica: Budachów 32
Kod pocztowy: 66-630
Miejscowość: Budachów
Gmina: Bytnica
Województwo: Lubuskie

Informacje o biletach, rozkładach jazdy i dostępności dworca PKP Budachów. Sprawdź aktualności dotyczące dworca w Budachów.

Dworzec Budachów wszystkie świadczone usługi

Kasy i lokale usługowo-handlowe znajdują się na poziomie powierzchni, czyli na poziomie zerowym. Obsługa pasażerów odbywa się jednak na kilku poziomach. Pod ziemią znajduje się też parking z miejscami dla samochodów oraz dla rowerów. Również do dyspozycji podróżujących na dworcu PKP na terenie miasta Budachów znajdują się sklepy i lokale gastronomiczne.

Metody zakupu biletu PKP

Osoby przebywające na terenie miasta Budachów mogą zdecydować się na jedną z trzech metod zakupu biletów PKP:

  • Zakup biletu w okienku,
  • Zakup biletu PKP w biletomacie,
  • Kupno biletu przez Internet.

Bez względu na wybraną metodę zakupu biletu, wszystkie z nich pozostają tak samo ważne. Każdy bilet posiada wyróżniający go numer, dzięki czemu możliwa będzie identyfikacja pasażera przez konduktora w czasie przejazdu.

Toalety na dworcu Budachów

Podróżni przebywający na terenie dworca Budachów mogą skorzystać z toalet zlokalizowanych w bocznym korytarzu głównego budynku. Dostęp do toalet znacząco zwiększa komfort podróżowania i oczekiwania na kolejny pociąg w czasie przesiadki. Przygotowano również specjalne toalety dla matek z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych.


Liczba wyświetleń: 503

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:34:23

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy