Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Czerwieńsk, Kolejowa 17 CzerwieńskUlica: Kolejowa 17
Kod pocztowy: 66-016
Miejscowość: Czerwieńsk
Gmina: Czerwieńsk M.
Województwo: Lubuskie

Możliwość sprawdzenia oferowanych usług dworca PKP Czerwieńsk w powiecie Czerwieńsk M. dostępna jest na stronie pkp.info.pl. Wszelkie możliwe informacje zamieszczono na powyższej stronie.

Dostępne usługi dworzec Czerwieńsk

W głównej sali dworca PKP Czerwieńsk można znaleźć kasy oraz biletomaty. W przypadku gdy nie ma możliwości kupić bilet w kasie, można to zrobić u konduktora oraz przez stronę internetową. Żeby znaleźć, z jakiego peronu odjeżdża pociąg, w głównym budynku dworcu znajduje się wiele plakatów stanowiących rozkład jazdy. Jest również możliwość sprawdzenia godzin odjazdów przez telefon na oficjalnej stronie dworca.

Sprawdź rozkład jazdy PKP Czerwieńsk

Dobrze zaplanowana podróż z pewnością zwiększa komfort korzystania z usług Polskich Kolei Państwowych. Aby ograniczyć szansę spóźnienia się na pociąg, warto sprawdzić aktualny rozkład jazdy PKP. W tym celu wystarczy uruchomić przeglądarkę internetową i wyszukać dane dotyczące dworca Czerwieńsk. Informacje o przyjazdach i odjazdach znajdują się także na terenie dworca.

Dojazd do dworca Czerwieńsk

Jak dojechać do dworca PKP Czerwieńsk? Wszystko zależy od okoliczności, w jakich znajdują się podróżni. Jeżeli mieszkają w tej samej miejscowości, mogą skorzystać z usług komunikacji miejskiej, taxi lub dotrzeć na dworzec swoim własnym pojazdem. Dla wygody podróżnych przygotowano przestronny parking. Jeżeli dworzec Czerwieńsk jest tylko stacją przesiadkową, dojazd do niego nie będzie problemem – wybrany przewoźnik dowiezie pasażerów bezpośrednio na teren dworca Czerwieńsk lub jego najbliższe okolice.


Liczba wyświetleń: 362

Ostatnio przeglądane: 2024-03-02 08:17:33

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy