Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Zbąszynek, Dworcowa 2 ZbąszynekUlica: Dworcowa 2
Kod pocztowy: 66-210
Miejscowość: Zbąszynek
Gmina: Zbąszynek M.
Województwo: Lubuskie

Informacje o biletach, rozkładach jazdy i dostępności dworca PKP Zbąszynek. Sprawdź aktualności dotyczące dworca w Zbąszynek.

Dworzec Zbąszynek wszystkie świadczone usługi

Kasy i lokale usługowo-handlowe znajdują się na poziomie powierzchni, czyli na poziomie zerowym. Obsługa pasażerów odbywa się jednak na kilku poziomach. Pod ziemią znajduje się też parking z miejscami dla samochodów oraz dla rowerów. Również do dyspozycji podróżujących na dworcu PKP na terenie miasta Zbąszynek znajdują się sklepy i lokale gastronomiczne.

Pomoc dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej

Dworzec PKP Zbąszynek spełnia funkcje przystępności dla osób niepełnosprawnych i osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Na dworcu nie znajdują się żadne bariery budowlane. W każdym miejscu, które tego wymaga zbudowano chodniki i podjazdy. Zamontowano również specjalne windy ułatwiające poruszanie się po terenie dworca.

Informacje o parkingu

Na dworcu PKP Zbąszynek znajduje się parking dla osób, które przyjechały własnym autem. Możliwe jest również skorzystanie z taksówki na dworcu lub autobusu, którego przystanek znajduje się nieopodal. Dojazd do dworca Zbąszynek jest więc maksymalnie ułatwiony.


Liczba wyświetleń: 1681

Ostatnio przeglądane: 2024-07-17 13:56:30

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy