Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Gądków Wielki, Dworcowa 45 Gądków WielkiUlica: Dworcowa 45
Kod pocztowy: 66-235
Miejscowość: Gądków Wielki
Gmina: Torzym
Województwo: Lubuskie

W celu sprawdzenia usług i cen oferowanych przez PKP znajdujący się w Gądków Wielki w powiecie Torzym należy odwiedzić stronę pkp.info.pl.

Informacje na temat dworca Gądków Wielki

Dworzec PKP Gądków Wielki jest otwarty przez całą dobę. W budynku znajdują się kasy biletowe, poczekalnia, sklepy, bary, restauracje, toalety, posterunki policji i komisariat Służby Ochrony Kolei. W budynku można znaleźć również skrytki na przechowanie bagażu.

Przydatne informacje o biletach

Dla podróżnych, którzy nie zdążyli kupić biletu w kasie lub biletomacie na dworcu PKP Gądków Wielki przygotowano inne rozwiązanie. Od wielu lat jest możliwość zakupu biletu u konduktora po wejściu do pojazdu. Alternatywnie warto rozważyć zakup przez Internet. To nie tylko o wiele szybsza metoda, ale też wygodniejsza dla podróżnych.

Dojazd dworzec PKP Gądków Wielki

Dworzec znajduje się prawie w samym centrum miasta Gądków Wielki. Sprawdzić drogę dojazdu do dworca można na oficjalnej stronie. Obok znajduje się płatny i strzeżony parking. Osoby podróżujące bez własnego pojazdu mogą natomiast dojechać na teren dworca komunikacją miejską.


Liczba wyświetleń: 450

Ostatnio przeglądane: 2024-06-14 11:21:28

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy