Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Kostrzyn nad Odrą, Dworcowa 2 Kostrzyn nad OdrąUlica: Dworcowa 2
Kod pocztowy: 66-470
Miejscowość: Kostrzyn nad Odrą
Gmina: Kostrzyn Nad Odrą M.
Województwo: Lubuskie

Chcesz wiedzieć więcej w temacie dworca PKP w miejscowości Kostrzyn nad Odrą? Sprawdź aktualny rozkład jazdy PKP.

Wszystkie dostępne usługi dworca PKP Kostrzyn nad Odrą

Na poziomie "0" na dworcu Kostrzyn nad Odrą znajduje się apteka, kawiarnia, bankomat oraz kantor. W przypadku znacznie opóźnionych pociągów jest możliwość wynajęcia noclegu. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów można zwrócić się do biura Informacji dworca PKP Kostrzyn nad Odrą, które znajduje się w głównym budynku.

Informacje o dworcu PKP Kostrzyn nad Odrą

Dworzec PKP Kostrzyn nad Odrą spełnia wszystkie wymogi dla osób z niepełnosprawnością i osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Dostępne są chodniki i podjazdy dostosowane do potrzeb osób poruszających się na wózku. Przed przybyciem na teren dworca warto jednak skontaktować się z jego obsługą, by pracownicy byli przygotowani na udzielenie potrzebnej pomocy. W tym celu na stronie PKP należy wypełnić odpowiedni formularz zgłoszeniowy. Osoby zainteresowane mogą przeczytać więcej na ten temat pkp.info.pl

Toalety PKP Kostrzyn nad Odrą

Na dworcu jest całodobowo czynna toaleta. Znajduje się ona w bocznym korytarzu głównej sali i jest bezpłatna. Przygotowano również oddzielne pomieszczenia dla matek z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych, które poszerzono o szereg usprawnień.


Liczba wyświetleń: 1182

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 22:47:02

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy