Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Nowa Sól, Towarowa 2a Nowa SólUlica: Towarowa 2a
Kod pocztowy: 67-100
Miejscowość: Nowa Sól
Gmina: Nowa Sól M.
Województwo: Lubuskie

Możliwość sprawdzenia oferowanych usług dworca PKP Nowa Sól w powiecie Nowa Sól M. dostępna jest na stronie pkp.info.pl. Wszelkie możliwe informacje zamieszczono na powyższej stronie.

Dostępne usługi dworzec Nowa Sól

W głównej sali dworca PKP Nowa Sól można znaleźć kasy oraz biletomaty. W przypadku gdy nie ma możliwości kupić bilet w kasie, można to zrobić u konduktora oraz przez stronę internetową. Żeby znaleźć, z jakiego peronu odjeżdża pociąg, w głównym budynku dworcu znajduje się wiele plakatów stanowiących rozkład jazdy. Jest również możliwość sprawdzenia godzin odjazdów przez telefon na oficjalnej stronie dworca.

Jak kupić bilet na dworcu Nowa Sól?

Na dworcu PKP Nowa Sól jest możliwość kupienia biletów na przejazdy regionalne oraz międzynarodowe. Kasy biletowe są w tradycyjnej postaci okienek. W przypadku gdy kasy są zamknięte, bilet można kupić w biletomacie lub online za pomocą aplikacji. Bez względu na wybraną formę zakupu biletu, pozostają one tak samo ważne. Informacje dotyczące ceny biletów znajdziesz w serwisie pkp.info.pl.

Dojazd do dworca Nowa Sól

Jak dojechać do dworca PKP Nowa Sól? Wszystko zależy od okoliczności, w jakich znajdują się podróżni. Jeżeli mieszkają w tej samej miejscowości, mogą skorzystać z usług komunikacji miejskiej, taxi lub dotrzeć na dworzec swoim własnym pojazdem. Dla wygody podróżnych przygotowano przestronny parking. Jeżeli dworzec Nowa Sól jest tylko stacją przesiadkową, dojazd do niego nie będzie problemem – wybrany przewoźnik dowiezie pasażerów bezpośrednio na teren dworca Nowa Sól lub jego najbliższe okolice.


Liczba wyświetleń: 1175

Ostatnio przeglądane: 2024-07-16 15:22:06

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy