Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Przemyśl Główny, Plac Legionów 2 PrzemyślUlica: Plac Legionów 2
Kod pocztowy: 37-700
Miejscowość: Przemyśl
Gmina: M. Przemyśl
Województwo: Podkarpackie

Informacje o dworcu PKP Przemyśl. Sprawdź aktualny rozkład jazdy pociągów PKP odjeżdżających z dworca Przemyśl.

Dworzec PKP Przemyśl – usługi

Usługi na dworcach PKP są skierowane do podróżnych, którzy często korzystają z kolei jako środka transportu. Dworzec PKP Przemyśl oferuje szeroki zakres usług, w tym: sprzedaż biletów PKP, informację pasażerską, usługi bagażowe, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, kawiarnie i sklepy. Dworzec PKP Przemyśl jest wyposażony w zaawansowane systemy informacyjne, w tym tablice rozkładów jazdy i ekrany dotykowe, aby ułatwić podróżnym orientację i planowanie trasy. Usługi na dworcach PKP są dostępne przez całą dobę, dzięki czemu podróżni mogą korzystać z nich o dowolnej porze.

Informacje o dworcu PKP Przemyśl

Na dworcu PKP Przemyśl znajduje się wiele rozwiązań dla osób z niepełnosprawnością. Możliwa jest również pomoc ze strony obsługi stacji. Prośbę o pomoc można zapowiedzieć przed planowaną datą odjazdu lub poprzez skierowanie się do punktu informacyjnego.

Parking dworzec PKP Przemyśl

Przy Dworcu Głównym PKP znajduje się parking naziemny. Za bilet można zapłacić tylko gotówką w kasach automatycznych. Należy przygotować odliczoną sumę. Wjazd znajduje się ze strony głównego wejścia na dworzec. W przypadku pasażerów podróżujących bez własnego samochodu istnieje możliwość dojazdu na dworzec korzystając z komunikacji miejskiej.


Liczba wyświetleń: 1817

Ostatnio przeglądane: 2024-05-18 12:58:38

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy