Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Leżajsk, Plac Dworcowy 2 LeżajskUlica: Plac Dworcowy 2
Kod pocztowy: 37-300
Miejscowość: Leżajsk
Gmina: Leżajsk M.
Województwo: Podkarpackie

Sprawdź aktualne informacje na temat dworca PKP Leżajsk. Dowiedz się jak kupić bilet na dworcu Leżajsk.

Wszystkie oferowane usługi PKP

Dworce kolejowe są co roku systematycznie modernizowane. Na dworcu PKP Leżajsk można znaleźć takie usługi jak na przykład bezpłatny dostęp do Wi-Fi. Oprócz tego, czekając na pociąg, można odwiedzić drogerie, galanterie, punkty gastronomiczne oraz kupić coś do poczytania w prasie.

Informacje biletowe na dworcu Leżajsk

Na terenie dworca PKP Leżajsk znajduje się kilka kas biletowych oraz punkt informacji dla pasażerów. W kasach sprzedawane są bilety na wszystkie kursy krajowe odjeżdżające z dworca Leżajsk. Kupując bilety można zapłacić zarówno gotówką, jak i kartą płatniczą lub kredytową. Jeżeli kasy są aktualnie zamknięte, warto rozważyć zakup biletu online.

Parking przy dworcu Leżajsk

Podróżni, którzy planują przyjechać na dworzec samochodem nie muszą obawiać się o pozostawienie swojego pojazdu bez nadzoru. W pobliżu dworca znajduje się przestronny parking, na którym można zostawić swój pojazd na czas podróży. Konieczne będzie jednak wniesienie odpowiedniej opłaty. Gdy postój będzie zaledwie tymczasowy, płatność będzie o wiele niższa. Wjazd samochodem na teren przy dworcu ułatwi jednak wypakowanie obszernych bagaży.


Liczba wyświetleń: 541

Ostatnio przeglądane: 2024-06-16 03:25:04

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy