Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Szczecin Dąbie, Stacyjna 3 SzczecinUlica: Stacyjna 3
Kod pocztowy: 70-807
Miejscowość: Szczecin
Gmina: M. Szczecin
Województwo: Zachodniopomorskie

Aby dowiedzieć się więcej na temat dworca PKP mieszczącego się w Szczecin w powiecie M. Szczecin sprawdź stronę pkp.info.pl. Dojazd do dworca PKP, oferowane usługi i ceny biletów.

Wszystkie świadczone usługi PKP Szczecin

Na Dworcu PKP Szczecin istnieje możliwość zakupu biletu w kasach oraz biletomatach. Podróżni mogą odwiedzić także drogerie oraz kawiarnie. Można nawet wysłać paczkę lub list. Poczta zapewnia ekspresową wysyłkę i dostarczanie paczki z dworca Szczecin. W razie jakichkolwiek pytań lub problemów można zwrócić się do punktu informacyjnego.

Zakup biletów na dworcu Szczecin

Do podróżowania koleją niezbędny jest zakupiony bilet. Istnieje wiele metod zakupu biletu. Najpopularniejszą z nich jest zakup w okienku lub biletomacie na terenie dworca Szczecin. Alternatywną metodą, nie wymagającą wychodzenia z domu jest zakup biletu przez Internet. Dzięki temu podróżni mogą wybrać metodę najbardziej odpowiadającą im potrzebom.

Parking i dojazd do dworca Szczecin

Na dworcu PKP Szczecin znajduje się monitorowany całodobowo parking. Dodatkowo w pobliżu możliwe jest skorzystanie z przystanków autobusowych lub zamówienie taxi pod sam dworzec. Z tego względu zarówno mieszkańcy miejscowości, jak i podróżni mogą z łatwością dostać się na teren dworca i kontynuować podróż pociągiem.


Liczba wyświetleń: 849

Ostatnio przeglądane: 2024-07-17 22:07:52

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy