Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Grzmiąca, Kolejowa 23a GrzmiącaUlica: Kolejowa 23a
Kod pocztowy: 78-450
Miejscowość: Grzmiąca
Gmina: Grzmiąca
Województwo: Zachodniopomorskie

Aktualne informacje o dworcu PKP Grzmiąca. Sprawdź rozkład jazdy pociągów odjeżdżających z dworca Grzmiąca. Kup bilet na przejazd pociągiem PKP.

Usługi oferowane na terenie dworca Grzmiąca

Dworzec PKP to nie tylko miejsce, gdzie można kupić bilet na pociąg, ale również miejsce, gdzie można skorzystać z różnych usług. Na terenie dworca Grzmiąca znajdują się różnego rodzaju punkty gastronomiczne. Dostępne są także punkty usługowe, takie jak bankomaty, maszyny do sprzedaży biletów oraz kioski z prasą. Dworzec PKP Grzmiąca oferuje również usługi przechowywania bagażu oraz wypożyczalnię rowerów. Dzięki temu można zaplanować swoją podróż, zjeść coś smacznego i załatwić inne sprawy bez wychodzenia z budynku dworca.

Informacje o dworcu PKP Grzmiąca

Dworzec PKP Grzmiąca spełnia wszystkie wymogi dla osób z niepełnosprawnością i osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Dostępne są chodniki i podjazdy dostosowane do potrzeb osób poruszających się na wózku. Przed przybyciem na teren dworca warto jednak skontaktować się z jego obsługą, by pracownicy byli przygotowani na udzielenie potrzebnej pomocy. W tym celu na stronie PKP należy wypełnić odpowiedni formularz zgłoszeniowy. Osoby zainteresowane mogą przeczytać więcej na ten temat pkp.info.pl

Informacje o parkingu

Na dworcu PKP Grzmiąca znajduje się parking dla osób, które przyjechały własnym autem. Możliwe jest również skorzystanie z taksówki na dworcu lub autobusu, którego przystanek znajduje się nieopodal. Dojazd do dworca Grzmiąca jest więc maksymalnie ułatwiony.


Liczba wyświetleń: 461

Ostatnio przeglądane: 2024-07-18 01:24:59

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy