Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Biskupiec Pomorski, 27A Bielice


27A
Kod pocztowy: 13-330
Miejscowość: Bielice
Gmina: Biskupiec
Województwo: Warmińsko-Mazurskie

Dowiedz się więcej na temat dworca PKP mieszczącego się w miejscowości Bielice w powiecie Biskupiec. Wszystkie potrzebne informacje znajdują się na stronie pkp.info.pl.

Dostępne usługi PKP na terenie miasta Bielice

Do dyspozycji turystów na dworcu znajdują się drogeria, kawiarnia, punkt prasowy, bankomaty oraz paczkomaty. Nad dworcem znajduje się przechowalnia, więc można zostawić ciężkie walizki w skrytkach i przejść się po okolicach dworca PKP Bielice.

Przydatne informacje o dworcu PKP Bielice

Dla osób niepełnosprawnych jest możliwość otrzymania specjalnej pomocy na dworcu PKP Bielice. Z tego względu warto zgłosić przejazd planując podróż, minimum 48 godzin przed odjazdem. Dla zgłoszenia potrzebne tylko wykonanie połączenia do zarządu dworca albo wypełnienie formularza, który znajduje się na oficjalnej stronie.

Lokalizacja dworzec PKP Bielice

Dworzec PKP Bielice znajduje się w części miasta o rozbudowanej infrastrukturze transportowej. Z tego względu dojazd do dworca nie jest skomplikowany. Do dyspozycji turystów jest również dworzec autobusowy i MPK. Centrum miasta znajduje się w odległości zaledwie kilku minut pieszo.


Liczba wyświetleń: 495

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:49:48

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy