Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Szczytno, Kolejowa 1 SzczytnoUlica: Kolejowa 1
Kod pocztowy: 12-100
Miejscowość: Szczytno
Gmina: Szczytno M.
Województwo: Warmińsko-Mazurskie

Dzięki stronie pkp.info.pl klient może dowiedzieć się jakie usługi świadczy dworzec PKP w Szczytno w powiecie Szczytno M.. Uzyskaj najważniejsze informacje.

Dworzec PKP Szczytno lokalizacja

Dworzec, z którego odjeżdżają pociągi znajduje się w obszarze miasta, który jest dostępny dla wszystkich mieszkańców i podróżnych. Niedaleko leży dworzec autobusowy PKS. Do dworca można dostać się z każdego peronu za pomocą schodów oraz windy.

Pomoc dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej

Dworzec PKP Szczytno spełnia funkcje przystępności dla osób niepełnosprawnych i osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Na dworcu nie znajdują się żadne bariery budowlane. W każdym miejscu, które tego wymaga zbudowano chodniki i podjazdy. Zamontowano również specjalne windy ułatwiające poruszanie się po terenie dworca.

Dojazd do dworca Szczytno

Jak dojechać do dworca PKP Szczytno? Wszystko zależy od okoliczności, w jakich znajdują się podróżni. Jeżeli mieszkają w tej samej miejscowości, mogą skorzystać z usług komunikacji miejskiej, taxi lub dotrzeć na dworzec swoim własnym pojazdem. Dla wygody podróżnych przygotowano przestronny parking. Jeżeli dworzec Szczytno jest tylko stacją przesiadkową, dojazd do niego nie będzie problemem – wybrany przewoźnik dowiezie pasażerów bezpośrednio na teren dworca Szczytno lub jego najbliższe okolice.


Liczba wyświetleń: 866

Ostatnio przeglądane: 2024-05-19 10:43:18

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy