Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Nidzica, Kolejowa 6 NidzicaUlica: Kolejowa 6
Kod pocztowy: 13-100
Miejscowość: Nidzica
Gmina: Nidzica M.
Województwo: Warmińsko-Mazurskie

Dzięki stronie pkp.info.pl klient może dowiedzieć się jakie usługi świadczy dworzec PKP w Nidzica w powiecie Nidzica M.. Uzyskaj najważniejsze informacje.

Dworzec PKP Nidzica lokalizacja

Dworzec, z którego odjeżdżają pociągi znajduje się w obszarze miasta, który jest dostępny dla wszystkich mieszkańców i podróżnych. Niedaleko leży dworzec autobusowy PKS. Do dworca można dostać się z każdego peronu za pomocą schodów oraz windy.

Jak kupić bilet na dworcu Nidzica?

Na dworcu PKP Nidzica jest możliwość kupienia biletów na przejazdy regionalne oraz międzynarodowe. Kasy biletowe są w tradycyjnej postaci okienek. W przypadku gdy kasy są zamknięte, bilet można kupić w biletomacie lub online za pomocą aplikacji. Bez względu na wybraną formę zakupu biletu, pozostają one tak samo ważne. Informacje dotyczące ceny biletów znajdziesz w serwisie pkp.info.pl.

Lokalizacja dworzec PKP Nidzica

Dworzec PKP Nidzica znajduje się w części miasta o rozbudowanej infrastrukturze transportowej. Z tego względu dojazd do dworca nie jest skomplikowany. Do dyspozycji turystów jest również dworzec autobusowy i MPK. Centrum miasta znajduje się w odległości zaledwie kilku minut pieszo.


Liczba wyświetleń: 514

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 22:25:02

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy