Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Nałęczów, 18 Drzewce-Kolonia


18
Kod pocztowy: 24-150
Miejscowość: Drzewce-Kolonia
Gmina: Nałęczów
Województwo: Lubelskie

Jeśli chcesz uzyskać informacje na temat usług oferowanych przez PKP, skorzystaj ze strony pkp.info.pl. Dostępnych jest na niej wiele przydanych informacji dotyczących dworca i biletów.

Dworzec Drzewce-Kolonia bilety

Kasa znajduje się w budynku głównym PKP Drzewce-Kolonia tuż po wejściu do niego. W kasach jest możliwość płatności nie tylko gotówką, ale i kartą. Samoobsługowe automaty biletowe można znaleźć obok kas, pracują oni całodobowo. Dzięki tym urządzeniom podróżni mogą szybko i wygodnie dokonać zakupu biletu na kolejny przejazd.

Informacje dla osób niepełnosprawnych

Dla osób niepełnosprawnych jest możliwość otrzymania specjalnej pomocy na dworcu Drzewce-Kolonia. Z tego względu warto zgłosić przejazd planując podróż, minimum 48 godzin przed odjazdem. Dla zgłoszenia potrzebne tylko wykonanie połączenia do zarządu dworca albo wypełnienie formularza, który znajduje się na oficjalnej stronie. W ten sposób pracownicy zyskają wystarczającą ilość czasu by przygotować się na udzielenie potrzebnej pomocy.

Toalety PKP Drzewce-Kolonia

Na dworcu jest całodobowo czynna toaleta. Znajduje się ona w bocznym korytarzu głównej sali i jest bezpłatna. Przygotowano również oddzielne pomieszczenia dla matek z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych, które poszerzono o szereg usprawnień.


Liczba wyświetleń: 430

Ostatnio przeglądane: 2024-05-19 17:56:12

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy