Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Lublin Główny, Plac Dworcowy 1 LublinUlica: Plac Dworcowy 1
Kod pocztowy: 20-408
Miejscowość: Lublin
Gmina: M. Lublin
Województwo: Lubelskie

Znajdź informacje na temat usług PKP Lublin. Aktualny rozkład jazdy, ceny biletów i godziny otwarcia dworca.

Dworzec Lublin bilety kolejowe

Bilety na przejazd PKP Lublin można kupić w kasach, które znajdują się od razu przy wyjściu na peron. Kasy znajdują się po dwóch różnych stronach w holu i są czynne w określonych godzinach. Biletomaty przy dworcu są czynne całodobowo, dzięki czemu podróżni mogą bez problemu zakupić bilet na swój następny przejazd.

Informacje dla osób niepełnosprawnych

Dla osób niepełnosprawnych jest możliwość otrzymania specjalnej pomocy na dworcu Lublin. Z tego względu warto zgłosić przejazd planując podróż, minimum 48 godzin przed odjazdem. Dla zgłoszenia potrzebne tylko wykonanie połączenia do zarządu dworca albo wypełnienie formularza, który znajduje się na oficjalnej stronie. W ten sposób pracownicy zyskają wystarczającą ilość czasu by przygotować się na udzielenie potrzebnej pomocy.

Toaleta dla matki z dzieckiem

Toalety na dworcu znajdują się w głównym budynku i są czynne całodobowo. Zostały wyposażone w bezdotykowe dozowniki do mydła i system ręczników wielopanelowych. Na dworcu Lublin znajdują się również pokoje dla matki z dzieckiem oraz dla osób niepełnosprawnych.


Liczba wyświetleń: 1694

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 20:23:54

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy