Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Biała Podlaska, Rondo Romana Dmowskiego 1 Biała PodlaskaUlica: Rondo Romana Dmowskiego 1
Kod pocztowy: 21-500
Miejscowość: Biała Podlaska
Gmina: M. Biała Podlaska
Województwo: Lubelskie

Chcesz dowiedzieć się więcej o aktualnych rozkładach jazdy, cenach biletów PKP i dostępności dworca Biała Podlaska? Sprawdź najważniejsze informacje.

Dworzec Biała Podlaska wszystkie dostępne usługi

Osoby przebywające na terenie dworca Biała Podlaska mogą skorzystać z różnego rodzaju usług. Istnieje możliwość zakupu prasy, odwiedzenia lokalu gastronomicznego lub zakupu biletu. Dla podróżnych przygotowano także miejsce do przechowywania bagaży i punkt informacyjny, dzięki któremu mogą uzyskać cenne dane na temat miejscowości, w której się znajdują.

Rozkład jazdy PKP Biała Podlaska

Aby dowiedzieć się, jaki jest aktualny rozkład jazdy pociągów PKP na dworcu Biała Podlaska, wystarczy wejść do głównej części budynku. Wewnątrz przygotowano tablice informacyjne zawierające najważniejsze informacje o pociągach, takie jak godzina odjazdu, peron, z którego wyruszy pociąg oraz kierunek podróży. Rozkład jazdy można sprawdzić także w urządzeniu mobilnym przez Internet. PKP udostępnia informacje na temat planowanych przejazdów na oficjalnej stronie spółki.

Jak dojechać do dworca Biała Podlaska?

Do dworca PKP Biała Podlaska można dojechać na kilka sposobów. Jednym z najpopularniejszych jest komunikacja miejska, taka jak autobus lub tramwaj, która łączy dworzec z innymi częściami miasta. Innym sposobem jest dojazd samochodem, z którego można skorzystać z parkingu przy dworcu. Wreszcie, istnieje również możliwość dojazdu rowerem lub przejścia na teren dworca pieszo.


Liczba wyświetleń: 511

Ostatnio przeglądane: 2024-04-18 14:48:28

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy