Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Koło, Kolejowa 19 KołoUlica: Kolejowa 19
Kod pocztowy: 62-600
Miejscowość: Koło
Gmina: Koło M.
Województwo: Wielkopolskie

Aby dowiedzieć się więcej na temat dworca PKP mieszczącego się w Koło w powiecie Koło M. sprawdź stronę pkp.info.pl. Dojazd do dworca PKP, oferowane usługi i ceny biletów.

Wszystkie świadczone usługi PKP Koło

Na Dworcu PKP Koło istnieje możliwość zakupu biletu w kasach oraz biletomatach. Podróżni mogą odwiedzić także drogerie oraz kawiarnie. Można nawet wysłać paczkę lub list. Poczta zapewnia ekspresową wysyłkę i dostarczanie paczki z dworca Koło. W razie jakichkolwiek pytań lub problemów można zwrócić się do punktu informacyjnego.

Dworzec Koło perony

Sprawdź swój numer peronu przed odjazdem na bilecie, który można zakupić na dworcu PKP Koło lub przez Internet. Alternatywną metodą będzie sprawdzenie numeru peronu na aktualnym rozkładzie jazdy. Najbliższe odjazdy ogłaszane są również za pomocą systemu głośników. W ten sposób podróżni nigdy nie muszą obawiać się, że znajdą się na niewłaściwym peronie.

Jak dojechać do dworca Koło?

Do dworca PKP Koło można dojechać na kilka sposobów. Jednym z najpopularniejszych jest komunikacja miejska, taka jak autobus lub tramwaj, która łączy dworzec z innymi częściami miasta. Innym sposobem jest dojazd samochodem, z którego można skorzystać z parkingu przy dworcu. Wreszcie, istnieje również możliwość dojazdu rowerem lub przejścia na teren dworca pieszo.


Liczba wyświetleń: 595

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:34:54

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy