Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Krotoszyn, Dworcowa 1 KrotoszynUlica: Dworcowa 1
Kod pocztowy: 63-700
Miejscowość: Krotoszyn
Gmina: Krotoszyn M.
Województwo: Wielkopolskie

Chcesz wiedzieć więcej na temat usług oferowanych przez PKP mieszczący się w mieście Krotoszyn w powiecie Krotoszyn M.? Wejdź na stronę pkp.info.pl i znajdź wszystkie potrzebne informacje.

Usługi na dworcu PKP Krotoszyn

Na dworcu PKP znajdziesz szeroki wachlarz usług, które ułatwiają podróżowanie i zwiększają komfort podróży. W ofercie PKP są bilety kolejowe, w tym bilety elektroniczne, które można zakupić przez internet lub w kasie biletowej. Na dworcach znajdują się również automaty do biletów, które umożliwiają zakup biletu bez konieczności stania w kolejce.

Dla podróżnych, którzy chcą odpocząć przed podróżą, na dworcu są kawiarnie i restauracje, w których można zjeść posiłek lub skorzystać z usług baru. Są również sklepy z pamiątkami i kioski z gazetami, w których można zakupić prezent lub przeczytać aktualne wiadomości.

Kasy biletowe PKP Krotoszyn

Na terenie dworca PKP dostępnych jest kilka kas biletowych. Podróżni mogą dokonać w nich zakupu biletu z wyprzedzeniem przed odjazdem pociągu. Dostępne bilety dotyczą przejazdów pociągami Intercity lub innych, lokalnych przewoźników. W okienku można otrzymać również informacje na temat planowanej godziny odjazdu i peronu, z którego wyruszy pociąg.

Parking i dojazd do dworca Krotoszyn

Na dworcu PKP Krotoszyn znajduje się monitorowany całodobowo parking. Dodatkowo w pobliżu możliwe jest skorzystanie z przystanków autobusowych lub zamówienie taxi pod sam dworzec. Z tego względu zarówno mieszkańcy miejscowości, jak i podróżni mogą z łatwością dostać się na teren dworca i kontynuować podróż pociągiem.


Liczba wyświetleń: 495

Ostatnio przeglądane: 2024-05-18 11:54:05

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy