Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Pępowo, Krzekotowice 45 PępowoUlica: Krzekotowice 45
Kod pocztowy: 63-830
Miejscowość: Pępowo
Gmina: Pępowo
Województwo: Wielkopolskie

Informacje o biletach, rozkładach jazdy i dostępności dworca PKP Pępowo. Sprawdź aktualności dotyczące dworca w Pępowo.

Dworzec Pępowo wszystkie świadczone usługi

Kasy i lokale usługowo-handlowe znajdują się na poziomie powierzchni, czyli na poziomie zerowym. Obsługa pasażerów odbywa się jednak na kilku poziomach. Pod ziemią znajduje się też parking z miejscami dla samochodów oraz dla rowerów. Również do dyspozycji podróżujących na dworcu PKP na terenie miasta Pępowo znajdują się sklepy i lokale gastronomiczne.

Rozkład jazdy PKP Pępowo

Aby dowiedzieć się, jaki jest aktualny rozkład jazdy pociągów PKP na dworcu Pępowo, wystarczy wejść do głównej części budynku. Wewnątrz przygotowano tablice informacyjne zawierające najważniejsze informacje o pociągach, takie jak godzina odjazdu, peron, z którego wyruszy pociąg oraz kierunek podróży. Rozkład jazdy można sprawdzić także w urządzeniu mobilnym przez Internet. PKP udostępnia informacje na temat planowanych przejazdów na oficjalnej stronie spółki.

Toalety PKP Pępowo

Na dworcu jest całodobowo czynna toaleta. Znajduje się ona w bocznym korytarzu głównej sali i jest bezpłatna. Przygotowano również oddzielne pomieszczenia dla matek z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych, które poszerzono o szereg usprawnień.


Liczba wyświetleń: 529

Ostatnio przeglądane: 2024-06-15 23:05:59

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy