Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Zbąszyń, pl.Dworcowy 5 ZbąszyńUlica: pl.Dworcowy 5
Kod pocztowy: 64-360
Miejscowość: Zbąszyń
Gmina: Zbąszyń M.
Województwo: Wielkopolskie

Chcesz dowiedzieć się więcej o aktualnych rozkładach jazdy, cenach biletów PKP i dostępności dworca Zbąszyń? Sprawdź najważniejsze informacje.

Dworzec Zbąszyń wszystkie dostępne usługi

Osoby przebywające na terenie dworca Zbąszyń mogą skorzystać z różnego rodzaju usług. Istnieje możliwość zakupu prasy, odwiedzenia lokalu gastronomicznego lub zakupu biletu. Dla podróżnych przygotowano także miejsce do przechowywania bagaży i punkt informacyjny, dzięki któremu mogą uzyskać cenne dane na temat miejscowości, w której się znajdują.

Rozkład jazdy PKP Zbąszyń

Aby dowiedzieć się, jaki jest aktualny rozkład jazdy pociągów PKP na dworcu Zbąszyń, wystarczy wejść do głównej części budynku. Wewnątrz przygotowano tablice informacyjne zawierające najważniejsze informacje o pociągach, takie jak godzina odjazdu, peron, z którego wyruszy pociąg oraz kierunek podróży. Rozkład jazdy można sprawdzić także w urządzeniu mobilnym przez Internet. PKP udostępnia informacje na temat planowanych przejazdów na oficjalnej stronie spółki.

Informacje o dojeździe

Dojazd do dworca PKP Zbąszyń jest możliwy z dwóch stron. Na każdej stronie znajdują się przystanki autobusowe oraz parkingi. Postój taxi znajduje się pod samym wejściem głównym do dworca. Z tego względu dojazd na teren dworca nie stanowi problemu zarówno dla turystów, jak i mieszkańców miasta Zbąszyń.


Liczba wyświetleń: 666

Ostatnio przeglądane: 2024-04-18 16:25:07

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy