Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Pasłęk, Westerplatte 29A PasłękUlica: Westerplatte 29A
Kod pocztowy: 14-400
Miejscowość: Pasłęk
Gmina: Pasłęk M.
Województwo: Warmińsko-Mazurskie

Informacje o dworcu PKP Pasłęk. Sprawdź aktualny rozkład jazdy pociągów PKP odjeżdżających z dworca Pasłęk.

Dworzec PKP Pasłęk – usługi

Usługi na dworcach PKP są skierowane do podróżnych, którzy często korzystają z kolei jako środka transportu. Dworzec PKP Pasłęk oferuje szeroki zakres usług, w tym: sprzedaż biletów PKP, informację pasażerską, usługi bagażowe, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, kawiarnie i sklepy. Dworzec PKP Pasłęk jest wyposażony w zaawansowane systemy informacyjne, w tym tablice rozkładów jazdy i ekrany dotykowe, aby ułatwić podróżnym orientację i planowanie trasy. Usługi na dworcach PKP są dostępne przez całą dobę, dzięki czemu podróżni mogą korzystać z nich o dowolnej porze.

Dworzec PKP Pasłęk dla osób z niepełnosprawnością

Przez ostanie parę lat, władza dworców poprawiała ich dostępność dla osób niepełnosprawnych. Stosowane takie rozwiązania jak usunięcie barier. W ten moment osoba niepełnosprawna może sama bez pomocy poruszać się po całym dworcu bez jakichkolwiek problemów.

Lokalizacja dworzec PKP Pasłęk

Dworzec PKP Pasłęk znajduje się w części miasta o rozbudowanej infrastrukturze transportowej. Z tego względu dojazd do dworca nie jest skomplikowany. Do dyspozycji turystów jest również dworzec autobusowy i MPK. Centrum miasta znajduje się w odległości zaledwie kilku minut pieszo.


Liczba wyświetleń: 583

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 20:20:43

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy