Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Gdynia Chylonia, Plac Dworcowy 4 GdyniaUlica: Plac Dworcowy 4
Kod pocztowy: 81-034
Miejscowość: Gdynia
Gmina: M. Gdynia
Województwo: Pomorskie

Chcesz sprawdzić rozkład jazdy PKP Gdynia znajdującej się w powiecie M. Gdynia będącej częścią województwa Pomorskie? Niezbędne informacje podane są na stronie pkp.info.pl.

Świadczone usługi PKP Gdynia

Na dworcu PKP Gdynia jest możliwość wynajęcia powierzchni lub zorganizowania na dworcu wydarzenia oraz akcji marketingowej. W razie zagubionego bagażu można zwrócić się do punktu informacyjnego oraz ochrony. Można również zapytać o pomoc dla osób niepełnosprawnych oraz o ograniczonej sprawności ruchowej.

Jak kupić bilet na dworcu Gdynia?

Na dworcu PKP Gdynia jest możliwość kupienia biletów na przejazdy regionalne oraz międzynarodowe. Kasy biletowe są w tradycyjnej postaci okienek. W przypadku gdy kasy są zamknięte, bilet można kupić w biletomacie lub online za pomocą aplikacji. Bez względu na wybraną formę zakupu biletu, pozostają one tak samo ważne. Informacje dotyczące ceny biletów znajdziesz w serwisie pkp.info.pl.

Toalety na dworcu Gdynia

Podróżni przebywający na terenie dworca Gdynia mogą skorzystać z toalet zlokalizowanych w bocznym korytarzu głównego budynku. Dostęp do toalet znacząco zwiększa komfort podróżowania i oczekiwania na kolejny pociąg w czasie przesiadki. Przygotowano również specjalne toalety dla matek z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych.


Liczba wyświetleń: 723

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:43:25

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy