Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Pszczółki, Dworcowa 4 PszczółkiUlica: Dworcowa 4
Kod pocztowy: 83-032
Miejscowość: Pszczółki
Gmina: Pszczółki
Województwo: Pomorskie

Aby dowiedzieć się więcej na temat dworca PKP mieszczącego się w Pszczółki w powiecie Pszczółki sprawdź stronę pkp.info.pl. Dojazd do dworca PKP, oferowane usługi i ceny biletów.

Wszystkie świadczone usługi PKP Pszczółki

Na Dworcu PKP Pszczółki istnieje możliwość zakupu biletu w kasach oraz biletomatach. Podróżni mogą odwiedzić także drogerie oraz kawiarnie. Można nawet wysłać paczkę lub list. Poczta zapewnia ekspresową wysyłkę i dostarczanie paczki z dworca Pszczółki. W razie jakichkolwiek pytań lub problemów można zwrócić się do punktu informacyjnego.

Informacje o dworcu PKP Pszczółki

Dworzec PKP Pszczółki spełnia wszystkie wymogi dla osób z niepełnosprawnością i osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Dostępne są chodniki i podjazdy dostosowane do potrzeb osób poruszających się na wózku. Przed przybyciem na teren dworca warto jednak skontaktować się z jego obsługą, by pracownicy byli przygotowani na udzielenie potrzebnej pomocy. W tym celu na stronie PKP należy wypełnić odpowiedni formularz zgłoszeniowy. Osoby zainteresowane mogą przeczytać więcej na ten temat pkp.info.pl

Dojazd do dworca Pszczółki

Jak dojechać do dworca PKP Pszczółki? Wszystko zależy od okoliczności, w jakich znajdują się podróżni. Jeżeli mieszkają w tej samej miejscowości, mogą skorzystać z usług komunikacji miejskiej, taxi lub dotrzeć na dworzec swoim własnym pojazdem. Dla wygody podróżnych przygotowano przestronny parking. Jeżeli dworzec Pszczółki jest tylko stacją przesiadkową, dojazd do niego nie będzie problemem – wybrany przewoźnik dowiezie pasażerów bezpośrednio na teren dworca Pszczółki lub jego najbliższe okolice.


Liczba wyświetleń: 412

Ostatnio przeglądane: 2024-06-13 16:33:24

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy