Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Prabuty, Daszyńskiego 12-14 PrabutyUlica: Daszyńskiego 12-14
Kod pocztowy: 82-550
Miejscowość: Prabuty
Gmina: Prabuty M.
Województwo: Pomorskie

Chcesz dowiedzieć się więcej o aktualnych rozkładach jazdy, cenach biletów PKP i dostępności dworca Prabuty? Sprawdź najważniejsze informacje.

Dworzec Prabuty wszystkie dostępne usługi

Osoby przebywające na terenie dworca Prabuty mogą skorzystać z różnego rodzaju usług. Istnieje możliwość zakupu prasy, odwiedzenia lokalu gastronomicznego lub zakupu biletu. Dla podróżnych przygotowano także miejsce do przechowywania bagaży i punkt informacyjny, dzięki któremu mogą uzyskać cenne dane na temat miejscowości, w której się znajdują.

Dworzec Prabuty wszystkie niezbędne informacje

Po remoncie dworca PKP Prabuty zastosowano rozwiązania służące do usunięcia barier oraz poprawienia dostępności obiektów dworca dla osób z niepełnosprawnością. Z tego względu osoby niepełnosprawne mogą z łatwością poruszać się po terenie dworca, zakupić bilet i wsiąść do pociągu.

Informacje o dojeździe

Dojazd do dworca PKP Prabuty jest możliwy z dwóch stron. Na każdej stronie znajdują się przystanki autobusowe oraz parkingi. Postój taxi znajduje się pod samym wejściem głównym do dworca. Z tego względu dojazd na teren dworca nie stanowi problemu zarówno dla turystów, jak i mieszkańców miasta Prabuty.


Liczba wyświetleń: 462

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:39:35

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy