Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Żukowo Wschodnie, Dworcowa 24 ŻukowoUlica: Dworcowa 24
Kod pocztowy: 83-330
Miejscowość: Żukowo
Gmina: Żukowo M.
Województwo: Pomorskie

Informacje o biletach, rozkładach jazdy i dostępności dworca PKP Żukowo. Sprawdź aktualności dotyczące dworca w Żukowo.

Dworzec Żukowo wszystkie świadczone usługi

Kasy i lokale usługowo-handlowe znajdują się na poziomie powierzchni, czyli na poziomie zerowym. Obsługa pasażerów odbywa się jednak na kilku poziomach. Pod ziemią znajduje się też parking z miejscami dla samochodów oraz dla rowerów. Również do dyspozycji podróżujących na dworcu PKP na terenie miasta Żukowo znajdują się sklepy i lokale gastronomiczne.

Sprawdź rozkład jazdy PKP Żukowo

Dobrze zaplanowana podróż z pewnością zwiększa komfort korzystania z usług Polskich Kolei Państwowych. Aby ograniczyć szansę spóźnienia się na pociąg, warto sprawdzić aktualny rozkład jazdy PKP. W tym celu wystarczy uruchomić przeglądarkę internetową i wyszukać dane dotyczące dworca Żukowo. Informacje o przyjazdach i odjazdach znajdują się także na terenie dworca.

Lokalizacja dworzec PKP Żukowo

Dworzec PKP Żukowo znajduje się w części miasta o rozbudowanej infrastrukturze transportowej. Z tego względu dojazd do dworca nie jest skomplikowany. Do dyspozycji turystów jest również dworzec autobusowy i MPK. Centrum miasta znajduje się w odległości zaledwie kilku minut pieszo.


Liczba wyświetleń: 396

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:26:24

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy