Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Gdańsk Wrzeszcz, Dmowskiego 1 GdańskUlica: Dmowskiego 1
Kod pocztowy: 80-264
Miejscowość: Gdańsk
Gmina: M. Gdańsk
Województwo: Pomorskie

Chcesz wiedzieć więcej w temacie dworca PKP w miejscowości Gdańsk? Sprawdź aktualny rozkład jazdy PKP.

Wszystkie dostępne usługi dworca PKP Gdańsk

Na poziomie "0" na dworcu Gdańsk znajduje się apteka, kawiarnia, bankomat oraz kantor. W przypadku znacznie opóźnionych pociągów jest możliwość wynajęcia noclegu. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów można zwrócić się do biura Informacji dworca PKP Gdańsk, które znajduje się w głównym budynku.

Informacje biletowe na dworcu Gdańsk

Na terenie dworca PKP Gdańsk znajduje się kilka kas biletowych oraz punkt informacji dla pasażerów. W kasach sprzedawane są bilety na wszystkie kursy krajowe odjeżdżające z dworca Gdańsk. Kupując bilety można zapłacić zarówno gotówką, jak i kartą płatniczą lub kredytową. Jeżeli kasy są aktualnie zamknięte, warto rozważyć zakup biletu online.

Dojazd do dworca Gdańsk

Jak dojechać do dworca PKP Gdańsk? Wszystko zależy od okoliczności, w jakich znajdują się podróżni. Jeżeli mieszkają w tej samej miejscowości, mogą skorzystać z usług komunikacji miejskiej, taxi lub dotrzeć na dworzec swoim własnym pojazdem. Dla wygody podróżnych przygotowano przestronny parking. Jeżeli dworzec Gdańsk jest tylko stacją przesiadkową, dojazd do niego nie będzie problemem – wybrany przewoźnik dowiezie pasażerów bezpośrednio na teren dworca Gdańsk lub jego najbliższe okolice.


Liczba wyświetleń: 476

Ostatnio przeglądane: 2024-07-16 06:47:31

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy