Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Godętowo, Długa 3 GodętowoUlica: Długa 3
Kod pocztowy: 84-218
Miejscowość: Godętowo
Gmina: Łęczyce
Województwo: Pomorskie

Rozkład jazdy dworca PKP Godętowo w powiecie Łęczyce w województwie [województwo]. Kup bilet na przejazd online.

Dostępne usługi na terenie dworca Godętowo

We wnętrzu dworca PKP w mieście Godętowo znajdują się kasy i biletomaty, gdzie można kupić bilet na miejscu. Dla tych, którzy czekają na pociąg, ciekawą atrakcją mogą być również sklepy, punkty gastronomiczne oraz punkty bookcrossing — czyli możliwość zabrania bezpłatnej książki w podróż. W przypadku wystąpienia, jakichkolwiek problemów związanych z podróżą, można zapytać o pomoc u ochrony lub punktu informacyjnego.

Informacje o dworcu PKP Godętowo

Dworzec PKP Godętowo spełnia wszystkie wymogi dla osób z niepełnosprawnością i osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Dostępne są chodniki i podjazdy dostosowane do potrzeb osób poruszających się na wózku. Przed przybyciem na teren dworca warto jednak skontaktować się z jego obsługą, by pracownicy byli przygotowani na udzielenie potrzebnej pomocy. W tym celu na stronie PKP należy wypełnić odpowiedni formularz zgłoszeniowy. Osoby zainteresowane mogą przeczytać więcej na ten temat pkp.info.pl

Dojazd do dworca Godętowo

Lokalizacja dworca PKP umożliwia podróżnym w łatwy sposób dostać się na peron, z którego odjeżdżają pociągi. Okolice dworca Godętowo stanowią ważny punkt na trasie transportu miejskiego. Dla wygody pasażerów przystosowano również miejsce na postój taksówek.


Liczba wyświetleń: 642

Ostatnio przeglądane: 2024-07-17 22:35:22

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy