Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Sztum, Kościuszki 5 SztumUlica: Kościuszki 5
Kod pocztowy: 82-400
Miejscowość: Sztum
Gmina: Sztum M.
Województwo: Pomorskie

Sprawdź aktualne informacje na temat dworca PKP Sztum. Dowiedz się jak kupić bilet na dworcu Sztum.

Udogodnienia dla podróżnych na dworcu Sztum

Usługi na dworcu PKP Sztum to szeroki wachlarz możliwości dla podróżnych. Od sprzedaży biletów i udostępnienia informacji o rozkładzie jazdy, po usługi gastronomiczne i sklepy z pamiątkami. Dworzec PKP Sztum oferuje również usługi bagażowe oraz możliwość wynajęcia sal konferencyjnych. Dodatkowo, na dworcu dostępne są usługi bankowe oraz punkty sprzedaży biletów na transport miejski. Dworzec PKP jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, oferuje dostępność dla wózków inwalidzkich oraz windy. Wszystkie usługi funkcjonują przez całą dobę, zapewniając wygodę i komfort podróży dla wszystkich pasażerów.

Jak kupić bilet na przejazd PKP?

Na terenie miasta Sztum istnieje kilka metod na zakup biletu PKP. Standardową metodą jest kupno biletu w kasie biletowej. Podróżni mogą dokonać zakupu na wybrany przejazd, a także otrzymać informacje o planowanej godzinie odjazdu. Inną metodą jest zakup biletu w biletomacie na terenie dworca. W takiej sytuacji samodzielnie należy wybrać trasę i dokonać opłaty. Coraz większą popularność zdobywa jednak kupowanie biletów PKP przez Internet.

Dojazd do dworca PKP Sztum

Dojazd do dworca PKP jest bardzo prosty i wygodny. Możliwe jest skorzystanie z różnych środków transportu, takich jak samochód, rower lub autobus. Jeśli jedzie się samochodem, można skorzystać z parkingu przed dworcem lub w pobliżu. Dla rowerzystów przygotowano specjalne stojaki na rowery. Wszystkie te opcje pozwalają na szybki i wygodny dojazd do dworca PKP nie tylko dla podróżnych, ale też mieszkańców miejscowości.


Liczba wyświetleń: 523

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:37:25

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy