Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Międzylesie, Kolejowa 3,5,7 MiędzylesieUlica: Kolejowa 3,5,7
Kod pocztowy: 57-530
Miejscowość: Międzylesie
Gmina: Międzylesie M.
Województwo: Dolnośląskie

Chcesz dowiedzieć się więcej o aktualnych rozkładach jazdy, cenach biletów PKP i dostępności dworca Międzylesie? Sprawdź najważniejsze informacje.

Dworzec Międzylesie wszystkie dostępne usługi

Osoby przebywające na terenie dworca Międzylesie mogą skorzystać z różnego rodzaju usług. Istnieje możliwość zakupu prasy, odwiedzenia lokalu gastronomicznego lub zakupu biletu. Dla podróżnych przygotowano także miejsce do przechowywania bagaży i punkt informacyjny, dzięki któremu mogą uzyskać cenne dane na temat miejscowości, w której się znajdują.

Zakup biletów na dworcu Międzylesie

Do podróżowania koleją niezbędny jest zakupiony bilet. Istnieje wiele metod zakupu biletu. Najpopularniejszą z nich jest zakup w okienku lub biletomacie na terenie dworca Międzylesie. Alternatywną metodą, nie wymagającą wychodzenia z domu jest zakup biletu przez Internet. Dzięki temu podróżni mogą wybrać metodę najbardziej odpowiadającą im potrzebom.

Informacje o parkingu i dojeździe

Dworzec PKP Międzylesie znajduje się niedaleko od centrum miasta, co znacznie ułatwia dojazd podróżnym. W niewielkiej odległości od dworca znajduje się przystanki komunikacji miejskiej, postoje taksówek oraz parking dla autobusów i samochodów.


Liczba wyświetleń: 482

Ostatnio przeglądane: 2024-07-16 06:44:54

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy