Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Wejherowo, Plac Piłsudskiego 1 WejherowoUlica: Plac Piłsudskiego 1
Kod pocztowy: 84-200
Miejscowość: Wejherowo
Gmina: Wejherowo M.
Województwo: Pomorskie

Dowiedz się więcej na temat dworca PKP mieszczącego się w miejscowości Wejherowo w powiecie Wejherowo M.. Wszystkie potrzebne informacje znajdują się na stronie pkp.info.pl.

Dostępne usługi PKP na terenie miasta Wejherowo

Do dyspozycji turystów na dworcu znajdują się drogeria, kawiarnia, punkt prasowy, bankomaty oraz paczkomaty. Nad dworcem znajduje się przechowalnia, więc można zostawić ciężkie walizki w skrytkach i przejść się po okolicach dworca PKP Wejherowo.

Zakup biletów na dworcu Wejherowo

Do podróżowania koleją niezbędny jest zakupiony bilet. Istnieje wiele metod zakupu biletu. Najpopularniejszą z nich jest zakup w okienku lub biletomacie na terenie dworca Wejherowo. Alternatywną metodą, nie wymagającą wychodzenia z domu jest zakup biletu przez Internet. Dzięki temu podróżni mogą wybrać metodę najbardziej odpowiadającą im potrzebom.

Toalety na dworcu PKP Wejherowo

Dla wszystkich chętnych na dworcu znajdują się ubikacje, a także jest możliwość za dodatkowe pieniądze wziąć prysznic. Dla matek z małym dzieckiem są specjalne pokoje, gdzie umieszczono przewijak. Są również oddzielne toalety dla osób niepełnosprawnych.


Liczba wyświetleń: 717

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:48:15

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy