Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Szydłów, Kolejowa 1 SzydłówUlica: Kolejowa 1
Kod pocztowy: 49-130
Miejscowość: Szydłów
Gmina: Tułowice
Województwo: Opolskie

Chcesz wiedzieć więcej na temat usług oferowanych przez PKP mieszczący się w mieście Szydłów w powiecie Tułowice? Wejdź na stronę pkp.info.pl i znajdź wszystkie potrzebne informacje.

Usługi na dworcu PKP Szydłów

Na dworcu PKP znajdziesz szeroki wachlarz usług, które ułatwiają podróżowanie i zwiększają komfort podróży. W ofercie PKP są bilety kolejowe, w tym bilety elektroniczne, które można zakupić przez internet lub w kasie biletowej. Na dworcach znajdują się również automaty do biletów, które umożliwiają zakup biletu bez konieczności stania w kolejce.

Dla podróżnych, którzy chcą odpocząć przed podróżą, na dworcu są kawiarnie i restauracje, w których można zjeść posiłek lub skorzystać z usług baru. Są również sklepy z pamiątkami i kioski z gazetami, w których można zakupić prezent lub przeczytać aktualne wiadomości.

Informacje dla pasażerów z niepełnosprawnościami

Kierownictwo dworca PKP Szydłów oferuje osobom niepełnosprawnym możliwość skorzystania pomocy specjalnego asystenta. Dotyczy to różnych poziomów dysfunkcji. Do pomocy wchodzi przemieszczanie się po dworcu, pokonywanie peronów, kładek, podziemnych przejść i innych ciągów komunikacyjnych.

Informacje o parkingu i dojeździe

Dworzec PKP Szydłów znajduje się niedaleko od centrum miasta, co znacznie ułatwia dojazd podróżnym. W niewielkiej odległości od dworca znajduje się przystanki komunikacji miejskiej, postoje taksówek oraz parking dla autobusów i samochodów.


Liczba wyświetleń: 351

Ostatnio przeglądane: 2024-05-18 12:49:57

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy