Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Przywory Opolskie, Dworcowa 8 PrzyworyUlica: Dworcowa 8
Kod pocztowy: 46-050
Miejscowość: Przywory
Gmina: Tarnów Opolski
Województwo: Opolskie

Chcesz sprawdzić rozkład jazdy PKP Przywory znajdującej się w powiecie Tarnów Opolski będącej częścią województwa Opolskie? Niezbędne informacje podane są na stronie pkp.info.pl.

Świadczone usługi PKP Przywory

Na dworcu PKP Przywory jest możliwość wynajęcia powierzchni lub zorganizowania na dworcu wydarzenia oraz akcji marketingowej. W razie zagubionego bagażu można zwrócić się do punktu informacyjnego oraz ochrony. Można również zapytać o pomoc dla osób niepełnosprawnych oraz o ograniczonej sprawności ruchowej.

Informacje o biletach na dworcu Przywory

W kasach na dworcu Przywory jest możliwość zakupu biletów regionalnych oraz Intercity. Od poniedziałku do piątku można kupić również bilety międzynarodowe. Dla wygody pasażerów przewidziano możliwość płatności kartą.

Parking dworzec PKP Przywory

Przy Dworcu Głównym PKP znajduje się parking naziemny. Za bilet można zapłacić tylko gotówką w kasach automatycznych. Należy przygotować odliczoną sumę. Wjazd znajduje się ze strony głównego wejścia na dworzec. W przypadku pasażerów podróżujących bez własnego samochodu istnieje możliwość dojazdu na dworzec korzystając z komunikacji miejskiej.


Liczba wyświetleń: 466

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:45:22

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy