Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Brzeg, Plac Dworcowy 3 BrzegUlica: Plac Dworcowy 3
Kod pocztowy: 49-300
Miejscowość: Brzeg
Gmina: Brzeg M.
Województwo: Opolskie

Sprawdź aktualne informacje na temat dworca PKP Brzeg. Dowiedz się jak kupić bilet na dworcu Brzeg.

Wszystkie oferowane usługi PKP

Dworce kolejowe są co roku systematycznie modernizowane. Na dworcu PKP Brzeg można znaleźć takie usługi jak na przykład bezpłatny dostęp do Wi-Fi. Oprócz tego, czekając na pociąg, można odwiedzić drogerie, galanterie, punkty gastronomiczne oraz kupić coś do poczytania w prasie.

Jak kupić bilet na przejazd PKP?

Na terenie miasta Brzeg istnieje kilka metod na zakup biletu PKP. Standardową metodą jest kupno biletu w kasie biletowej. Podróżni mogą dokonać zakupu na wybrany przejazd, a także otrzymać informacje o planowanej godzinie odjazdu. Inną metodą jest zakup biletu w biletomacie na terenie dworca. W takiej sytuacji samodzielnie należy wybrać trasę i dokonać opłaty. Coraz większą popularność zdobywa jednak kupowanie biletów PKP przez Internet.

Toalety na dworcu Brzeg

Podróżni przebywający na terenie dworca Brzeg mogą skorzystać z toalet zlokalizowanych w bocznym korytarzu głównego budynku. Dostęp do toalet znacząco zwiększa komfort podróżowania i oczekiwania na kolejny pociąg w czasie przesiadki. Przygotowano również specjalne toalety dla matek z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych.


Liczba wyświetleń: 445

Ostatnio przeglądane: 2024-07-17 02:57:21

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy